AŞIK OLDUĞUNU SÖYLEYEN BİRİNİN DOĞRU SÖYLEDİĞİNDEN EMİN OLABİLİR MİYİZ?

 

Aşık olan kişinin ayakları yerden kesilmiş gibidir. Kendisini böyle bir  halde hisseder. Bu sebeple aşık olan kişi, kendisine aşık olduğunu söyleyen kişinin doğru söyleyip söylemediğinden emin olamaz. Çünkü aşık olan kişi duymak istediği şeyleri duyar. Karşıdaki kişi ne söylerse söylesin aşık olan kişi sadece o sözlerin arasından kendi duymak istediği sözleri duyar. Mesela karşıdaki kişi seni çok seviyorum ama biraz ayrı kalmak istiyorum derse aşık olan kişi sadece seni çok seviyorum lafını duyar. Bu sebeple karşımızdaki insanın bize aşık olup olmadığını biz anlayamayız.


Karşımızdaki kişi sürekli sizi arıyorsa, vaktini hep sizinle geçirmek istiyorsa size aşık olabilir. Bu şekilde karşımızdaki kişiyi test edebiliriz. Ama eğer sadece biz aşıksak karşımızdaki kişi aşık değilse ve aşık olduğunu söylüyorsa biz  o kişini hareketlerini hep olumlu yönden değerlendiririz. Mesela bizi sık sık aramıyorsa işlerinin yoğun olduğunu düşünürüz. Buluştuğumuzda sürekli saatine bakıyorsa yada hemen bir bahane bulup oradan uzaklaşıyorsa biz bu davranışları görmeyiz. Karşımızdaki kişini sadece olumlu yönlerini görürüz. Bu da bizi girdaba sokar.

 

Ana Sayfa'ya Geri Dön

 

Sevda Yazıları | Aşk Yazıları | Sevgi Yazıları | En Güzel Sevgi Yazıları | Güzel Kısa Aşk Yazıları | Anlamlı Sevda Yazıları