AŞK ACISI ÇEKEN ARKADAŞA NASIL YADIMCI OLUNMALI?

 

Aşk acısı çeken arkadaşlarınız varsa onları yalnız bırakmamaya çalışmalısınız. Çünkü arkadaşınızı yalnız bıraktığımız zaman arkadaşınız kendisini terk eden yada aldatan kişiyi aramaya çalışır. O kişiyle iletişim kurma çabası içerisinde olur. İşte bu durumu engellemeye çalışmalısınız. Arkadaşınızın biten ilişkisi hakkında 20 dakikadan fazla konuşmamalısınız. Eğer arkadaşınız bu konuyu açıyorsa konuyu kapatın. O kişi hakkında konuşmasına izin vermeyin. Biten ilişkisini hatırlatacak sözlerden kaçının. Bu konuyla ilgili yaşadığınız deneyimleri anlatmayın. Sizinde başınıza terk edilme yada aldatma olayları gelmiş olabilir. Yaşadığınız bu olayları arkadaşınıza anlatmayın.


Arkadaşınıza iyilik yapmak için onu terk eden yada aldatan kişinin yanına gidip onunla konuşmayın. Arkadaşım ne halde, ne hale soktun gibi lafları o kişiye söylemeyin . Böyle bir durumda aldatan yada terk eden sevgili arkadaşınıza acıyacaktır. Sakın arabuluculuklara girmeyin. İki kişi arasında neler yaşandığını onlar bilir. Ve duyguları hakkında onlardan başka bilecek kişi yoktur.  Bu sebeple yaşananlar iki kişi arasında yaşanmıştır. Sizin yapacağınız bu müdahale daha olumsuz sonuçlara yol açabilir.

 

Ana Sayfa'ya Geri Dön

 

Sevda Yazıları | Aşk Yazıları | Sevgi Yazıları | En Güzel Sevgi Yazıları | Güzel Kısa Aşk Yazıları | Anlamlı Sevda Yazıları