AŞK ACISI ÇEKERKEN BAŞKA BİRİYLE BERABER OLMAK DOĞRU MU?

 

Aşk acısı çekerken insan mutsuz, depresif bir haldedir. Hiçbir şeyden zevk almaz. Aşk bitmediği için aşk acısı çekilir. Aşık olduğumuz kişiye aşığızdır. Bu aşk bitmemiştir. Hala devam etmektedir. Birine aşık iken başka birine aşık olmak mümkün değildir. Eğer aşk acısı çekerken kişi, başka biri ile beraber oluyorsa aşk acısının üstesinden gelmek için böyle bir yola başvuruyorsa, kendisini eğlendirmesi için başka birine ihtiyaç duymuş demektir. O kişiye aslında  aşık değildir. Aşk acısından kurtulmak için böyle bir yola başvurur. Aslında o kişiyi aldatmış olur. O  kişiye yazık etmiş olur.


Aşk acısı çekerken kesinlikle hayatımıza başka biri almamamız gerekir. Belli bir süre geçtikten sonra başka birini hayatımıza alabiliriz. İlk başta sevgili olarak da alamayız bu kişiyi hayatımıza. Sadece beraber yemek yemeye gidebiliriz. Dışarıda değişik yerlerde hoş vakit geçirebiliriz. Sinema, tiyatroya gidebiliriz. Parklarda, bahçelerde vakit geçirebiliriz. Konserlere gidebiliriz. Sosyal flört şeklinde bir ilişkiye başlamamız gerekir. Bu sayede yeni bir ilişkiye hazır olup olmadığımızı anlamış oluruz.

 

Ana Sayfa'ya Geri Dön

 

Sevda Yazıları | Aşk Yazıları | Sevgi Yazıları | En Güzel Sevgi Yazıları | Güzel Kısa Aşk Yazıları | Anlamlı Sevda Yazıları