SEVGİ İLE GELEN DUYGULAR

Sevgi insana bahşedilen en güzel duygudur. Sevgi sayesinde hayat daha yaşanır bir hale gelir. Sevgiyle açılır bütün kapalı kapılar. Sevgisiz yaşamak çok zordur. İnsan mutlaka bir şeyleri  sever. Sevme ihtiyacı hisseder çünkü.


Sevgi insanı yücelten ulvi bir duygudur. Sevgiyle büyür insan, çoğalır. Çünkü sevgi artan bir uygudur. Paylaştıkça çoğalan bir duygudur sevgi. Sevgi sayesinde hayat anlam kazanır. Etrafa sevgi saçan insanlar herkes tarafından da sevilir. Bu sevgiyi herkese geçirmeye başlarlar. Böylece artar sevgi.


Sevi sadece insana duyulan bir duygu değildir. Bir çiçeğe, bir böceğe, bir hayvana, bir doğaya, bir ülkeye duyulan sevgiler vardır. İnsan çevresindekilere sevgiyle bakarlar. Sevdikleri şeyler sayesinde hayat daha mutlu geçer. Hayata daha güzel bakarlar. Sevgiyle beraber mutluluk da gelir. Sevgiyle beraber huzur da gelir. Sevgi bütün kötülükleri yok eder. Aynı zamanda sevgi bütün iyilikleri de beraberinde getirir. Sevgiyle paylaşmak gelir. Sevgiyle umut gelir. Sevgiyle şefkat gelir. Sevgiyle samimiyet gelir. Sevgi insanı  çok güçlü bir hale sokar.

 

 

Ana Sayfa'ya Geri Dön

 

Sevda Yazıları | Aşk Yazıları | Sevgi Yazıları | En Güzel Sevgi Yazıları | Güzel Kısa Aşk Yazıları | Anlamlı Sevda Yazıları